EEE-FK1C680P Panasonic Electronic Components CAP ALUM 68UF 20% 16V SMD 68µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
Part Nnumber
EEE-FK1C680P
Description
CAP ALUM 68UF 20% 16V SMD 68µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C